Ondanks flinke regenbuien is het festival Jazz in de Gracht in Den Haag afgelopen weekend goed bezocht. Van donderdag tot en met zaterdag veranderden de Haagse grachten opnieuw in een groot openluchtpodium voor jazz, funk en aanverwante muziekstijlen.
Langs de Bierkade, Dunne Bierkade en het Groenewegje konden bezoekers genieten van optredens vanaf varende podia. Ook het Wagenplein en het Huijgenspark waren dit jaar onderdeel van het festival. Het gratis evenement bood een programma met zowel gevestigde namen als jonge en internationale artiesten.
Vooral zaterdag kreeg het festival te maken met stevige regenbuien. Een aantal optredens vanaf de boten werd daarom afgelast of verplaatst naar het bezoekerscafé van De Ooievaart. Op de Bierkade gingen verschillende optredens ondanks het slechte weer wel door. De regen bleek voor veel bezoekers geen reden om thuis te blijven. Met paraplu’s en regenjassen bleven muziekliefhebbers langs de kades staan om de optredens te volgen.
Vrijwilligers van 070online.nl maakten een sfeerverslag van Jazz in de Gracht dat je bovenaan dit bericht kan bekijken. 070online is een non-profitorganisatie met een onafhankelijke redactie, zonder commercieel belang.